Hockey on Pribalt.info
European and worldwide hockey

Jr.Dynamo SPb Results 2018-2019

Preseason Friendly games
19 July 
Mogilev Jr.Dynamo SPb
0:9 (0:5, 0:1, 0:3)
20 July 
metallurg-zhlobin-2 Jr.Dynamo SPb
3:5 (2:2, 1:2, 0:1)
21 July 
shahter-soligorsk-2 Jr.Dynamo SPb
0:9 (0:4, 0:2, 0:3)
Maslov Tournament Group stage
1 August 
Jr.Dynamo SPb Riga
4:3
2 August 
Jr.Dynamo SPb Atlant
7:3 (2:1, 4:2, 1:0)
3 August 
SKA-Varyagi Jr.Dynamo SPb
4:2 (1:1, 0:0, 3:1)
4 August 
Loko Jr.Dynamo SPb
4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
5 August 
SKA-1946 Jr.Dynamo SPb
2:3 SO (0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 2:3)
Турнир памяти Быстрова Group stage
14 August 
Jr.Dynamo SPb Krasnaya Armiya
2:3 OT (0:0, 2:2, 0:0, 0:1)
15 August 
Jr.Dynamo SPb Almaz
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
16 August 
Jr.Dynamo Msk Jr.Dynamo SPb
0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
17 August 
Amurskie Tigry Jr.Dynamo SPb
1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
18 August 
Jr.Dynamo SPb SKA-1946
4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
Preseason Friendly games
28 August 
SKA-1946 Jr.Dynamo SPb
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
29 August 
SKA-Varyagi Jr.Dynamo SPb
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
MHL Regular Season
5 September 
Jr.Dynamo SPb Russkie Vityazi
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
6 September 
Jr.Dynamo SPb Russkie Vityazi
5:2 (3:0, 1:1, 1:1)
9 September 
Jr.Dynamo SPb Kapitan
6:2 (2:0, 2:1, 2:1)
10 September 
Jr.Dynamo SPb Kapitan
5:2 (3:0, 1:2, 1:0)
14 September 
Jr.Dynamo SPb Loko
2:1 SO (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 2:1)
15 September 
Jr.Dynamo SPb Loko
1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
18 September 
Jr.Dynamo SPb Almaz
1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
19 September 
Jr.Dynamo SPb Almaz
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
23 September 
Krylya Sovetov Jr.Dynamo SPb
3:2 OT (1:0, 0:1, 1:1, 1:0)
24 September 
Krylya Sovetov Jr.Dynamo SPb
4:5 SO (2:0, 2:3, 0:1, 0:0, 0:1)
27 September 
Jr.Spartak Jr.Dynamo SPb
3:5 (1:0, 1:4, 1:1)
28 September 
Jr.Spartak Jr.Dynamo SPb
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
5 October 
Jr.Dynamo SPb SKA-1946
1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
6 October 
Jr.Dynamo SPb SKA-1946
0:1 OT (0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
11 October 
Jr.Dynamo SPb Chaika
8:0 (1:0, 3:0, 4:0)
12 October 
Jr.Dynamo SPb Chaika
6:2 (4:1, 1:1, 1:0)
15 October 
Jr.Dynamo SPb Atlant
5:2
16 October 
Jr.Dynamo SPb Atlant
6:0
20 October 
Taifun Jr.Dynamo SPb
2:6 (0:4, 1:1, 1:1)
21 October 
Taifun Jr.Dynamo SPb
2:10 (2:4, 0:4, 0:2)
24 October 
Amurskie Tigry Jr.Dynamo SPb
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
25 October 
Amurskie Tigry Jr.Dynamo SPb
2:4 (2:1, 0:1, 0:2)
30 October 
Jr.Dynamo SPb Krasnaya Armiya
3:4 SO (0:3, 2:0, 1:0, 0:0, 0:2)
31 October 
Jr.Dynamo SPb Krasnaya Armiya
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
3 November 
Jr.Dynamo SPb Jr.Dynamo Msk
6:4 (4:0, 1:2, 1:2)
4 November 
Jr.Dynamo SPb Jr.Dynamo Msk
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
16 November 
Riga Jr.Dynamo SPb
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
17 November 
Riga Jr.Dynamo SPb
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
20 November 
SKA-Varyagi Jr.Dynamo SPb
5:4 OT (1:1, 0:1, 3:2, 1:0)
21 November 
SKA-Varyagi Jr.Dynamo SPb
2:3 OT (0:1, 1:1, 1:0, 0:1)
25 November 
Jr.Dynamo SPb kunlun-heilunczjan
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
26 November 
Jr.Dynamo SPb kunlun-heilunczjan
6:2 (3:1, 0:1, 3:0)
5 December 
Russkie Vityazi Jr.Dynamo SPb
4:2 (3:1, 1:0, 0:1)
6 December 
Russkie Vityazi Jr.Dynamo SPb
3:2 SO (0:1, 0:0, 2:1, 0:0, 2:1)
9 December 
Kapitan Jr.Dynamo SPb
3:2 OT (1:0, 1:1, 0:1, 1:0)
10 December 
Kapitan Jr.Dynamo SPb
1:6 (0:3, 1:2, 0:1)
14 December 
Loko Jr.Dynamo SPb
0:4 (0:0, 0:2, 0:2)
15 December 
Loko Jr.Dynamo SPb
2:3 OT (2:0, 0:1, 0:1, 0:1)
18 December 
Almaz Jr.Dynamo SPb
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
19 December 
Almaz Jr.Dynamo SPb
1:0 SO (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 2:1)
22 December 
Jr.Dynamo SPb Krylya Sovetov
5:0 (0:0, 4:0, 1:0)
23 December 
Jr.Dynamo SPb Krylya Sovetov
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
26 December 
Jr.Dynamo SPb Jr.Spartak
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
27 December 
Jr.Dynamo SPb Jr.Spartak
3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
8 January 
SKA-1946 Jr.Dynamo SPb
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
9 January 
SKA-1946 Jr.Dynamo SPb
5:4 OT (2:1, 2:0, 0:3, 1:0)
15 January 
Chaika Jr.Dynamo SPb
0:7 (0:2, 0:1, 0:4)
16 January 
Chaika Jr.Dynamo SPb
0:6 (0:0, 0:3, 0:3)
19 January 
Atlant Jr.Dynamo SPb
0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
20 January 
Atlant Jr.Dynamo SPb
1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
24 January 
Jr.Dynamo SPb Taifun
7:4 (4:1, 0:1, 3:2)
25 January 
Jr.Dynamo SPb Taifun
3:4 OT (0:1, 1:1, 2:1, 0:1)
28 January 
Jr.Dynamo SPb Amurskie Tigry
4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
29 January 
Jr.Dynamo SPb Amurskie Tigry
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
3 February 
Krasnaya Armiya Jr.Dynamo SPb
2:3 (1:1, 1:0, 0:2)
4 February 
Krasnaya Armiya Jr.Dynamo SPb
3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
12 February 
Jr.Dynamo SPb Riga
6:0 (3:0, 0:0, 3:0)
13 February 
Jr.Dynamo SPb Riga
5:2 (2:2, 1:0, 2:0)
16 February 
Jr.Dynamo SPb SKA-Varyagi
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
17 February 
Jr.Dynamo SPb SKA-Varyagi
7:4 (3:2, 1:2, 3:0)
20 February 
kunlun-heilunczjan Jr.Dynamo SPb
2:13 (0:4, 1:4, 1:5)
21 February 
kunlun-heilunczjan Jr.Dynamo SPb
0:13 (0:6, 0:3, 0:4)
25 February 
Jr.Dynamo Msk Jr.Dynamo SPb
0:7 (0:1, 0:2, 0:4)
26 February 
Jr.Dynamo Msk Jr.Dynamo SPb
3:4 OT (0:1, 2:2, 1:0, 0:1)
MHL Playoffs
9 March 
Jr.Dynamo SPb Jr.Spartak
4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
10 March 
Jr.Dynamo SPb Jr.Spartak
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
13 March 
Jr.Spartak Jr.Dynamo SPb
2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
20 March 
Jr.Dynamo SPb Loko
2:5 (0:1, 1:2, 1:2)
21 March 
Jr.Dynamo SPb Loko
1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
24 March 
Loko Jr.Dynamo SPb
3:2 (0:0, 1:0, 2:2)

Jr.Dynamo SPb team statistics

Season:
2018-2019
Total matches:
85
Wins:
60 (71%)
Losses:
25 (29%)
Goals For-Against:
325-161 (+164)

Schedule and match results. Dynamo Saint Petersburg Junior Hockey Club.

Pribalt.info 2005-2023