Hockey on Pribalt.info
Ice Hockey in Europe and the World
Subscribe:

All games KHL February 2023

Wednesday, 1 February
end 
Amur Sibir
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
end 
Admiral Avangard
2:3 SO (1:2, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1)
end 
Ak Bars Barys
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
end 
Torpedo Salavat Yulaev
5:1 (3:0, 2:1, 0:0)
end 
SKA Lokomotiv
1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
end 
CSKA Kunlun Red Star
7:4 (1:2, 3:1, 3:1)
Thursday, 2 February
end 
Vityaz Sochi
5:1 (3:0, 1:1, 1:0)
end 
Dinamo Mn Metallurg Mg
4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
Friday, 3 February
end 
Amur Avangard
3:2 SO (1:1, 1:0, 0:1, 0:0, 3:2)
end 
Avtomobilist Traktor
1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
end 
Severstal Lokomotiv
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
end 
Dynamo Msk Barys
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
end 
SKA Ak Bars
7:4 (3:3, 2:1, 2:0)
end 
Spartak Neftekhimik
2:3 (0:1, 0:1, 2:1)
end 
CSKA Salavat Yulaev
4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
Saturday, 4 February
end 
Amur Avangard
3:2 (0:0, 0:2, 3:0)
end 
Torpedo Dinamo Mn
3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
Sunday, 5 February
end 
Sibir Admiral
2:1 OT (0:0, 1:0, 0:1, 1:0)
end 
Vityaz Neftekhimik
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
end 
Metallurg Mg Traktor
3:2 OT (1:1, 1:1, 0:0, 1:0)
end 
Lokomotiv Sochi
4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
end 
CSKA Barys
5:6 OT (2:1, 2:1, 1:3, 0:1)
end 
Kunlun Red Star Ak Bars
1:5 (0:3, 1:1, 0:1)
Tuesday, 7 February
end 
Sibir Traktor
4:5 SO (0:1, 1:2, 3:1, 0:0, 1:2)
end 
Avtomobilist Vityaz
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
end 
Metallurg Mg SKA
3:2 (2:0, 1:0, 0:2)
end 
Salavat Yulaev CSKA
2:1 OT (1:0, 0:0, 0:1, 1:0)
end 
Lokomotiv Amur
2:1 OT (1:0, 0:0, 0:1, 1:0)
end 
Neftekhimik Ak Bars
3:4 (2:1, 0:0, 1:3)
end 
Severstal Kunlun Red Star
2:3 (0:1, 0:1, 2:1)
end 
Torpedo Admiral
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
end 
Dinamo Mn Spartak
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
end 
Dynamo Msk Sochi
4:1 (2:0, 2:0, 0:1)
Thursday, 9 February
end 
Avangard CSKA
1:2 OT (0:1, 0:0, 1:0, 0:1)
end 
Avtomobilist SKA
2:5 (0:0, 2:2, 0:3)
end 
Metallurg Mg Vityaz
4:5 OT (1:1, 2:3, 1:0, 0:1)
end 
Salavat Yulaev Kunlun Red Star
3:2 OT (2:0, 0:1, 0:1, 1:0)
end 
Traktor Dinamo Mn
4:3 (2:0, 2:2, 0:1)
end 
Ak Bars Amur
4:2 (0:1, 2:1, 2:0)
end 
Neftekhimik Admiral
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
end 
Severstal Torpedo
4:3 SO (0:1, 1:1, 2:1, 0:0, 3:1)
end 
Sochi Spartak
2:3 (1:2, 0:1, 1:0)
Friday, 10 February
end 
Lokomotiv Dynamo Msk
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Saturday, 11 February
end 
Avangard SKA
5:4 (1:2, 2:1, 2:1)
end 
Salavat Yulaev Vityaz
4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
end 
Traktor Admiral
2:3 OT (0:0, 0:2, 2:0, 0:1)
end 
Avtomobilist Dinamo Mn
5:3 (1:1, 0:2, 4:0)
end 
Severstal Amur
4:3 SO (2:2, 1:1, 0:0, 0:0, 2:0)
end 
Torpedo Spartak
4:3 (1:1, 1:0, 2:2)
end 
Sochi Kunlun Red Star
7:2 (0:2, 4:0, 3:0)
Sunday, 12 February
end 
Sibir Metallurg Mg
1:4 (0:2, 0:2, 1:0)
end 
Dynamo Msk CSKA
2:3 SO (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 0:2)
Monday, 13 February
end 
Avangard Dinamo Mn
4:2 (0:0, 0:1, 4:1)
end 
Barys SKA
4:6 (0:3, 1:1, 3:2)
end 
Neftekhimik Vityaz
4:2 (1:2, 1:0, 2:0)
end 
Severstal Lokomotiv
0:1 SO (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:2)
end 
Sochi Salavat Yulaev
1:4 (0:1, 1:3, 0:0)
Tuesday, 14 February
end 
Amur Avtomobilist
3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
end 
Admiral Ak Bars
2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
end 
Torpedo Sibir
5:4 OT (3:1, 1:0, 0:3, 1:0)
end 
Spartak Dynamo Msk
2:3 (0:1, 0:1, 2:1)
Wednesday, 15 February
end 
Avangard Salavat Yulaev
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
end 
Barys Dinamo Mn
2:5 (0:0, 1:3, 1:2)
end 
Metallurg Mg Neftekhimik
2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
end 
CSKA Lokomotiv
1:4 (0:1, 1:0, 0:3)
Thursday, 16 February
end 
Amur Avtomobilist
2:4 (1:1, 1:3, 0:0)
end 
Admiral Ak Bars
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
end 
Traktor Sochi
5:0 (0:0, 3:0, 2:0)
end 
Vityaz Kunlun Red Star
5:1 (1:1, 1:0, 3:0)
end 
SKA Sibir
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
end 
Spartak Dynamo Msk
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Friday, 17 February
end 
Avangard Neftekhimik
2:1 OT (1:0, 0:0, 0:1, 1:0)
Saturday, 18 February
end 
Admiral Avtomobilist
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
end 
Amur Ak Bars
3:4 (0:2, 2:2, 1:0)
end 
Spartak Severstal
1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
end 
Salavat Yulaev Sibir
1:2 SO (1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 2:3)
end 
Metallurg Mg Sochi
4:2 (0:1, 1:1, 3:0)
end 
Kunlun Red Star Barys
1:2 OT (0:0, 0:1, 1:0, 0:1)
end 
Lokomotiv CSKA
1:2 OT (0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
end 
Dinamo Mn Torpedo
2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
end 
Vityaz Dynamo Msk
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Sunday, 19 February
end 
Admiral Avtomobilist
1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
end 
Amur Ak Bars
0:4 (0:2, 0:0, 0:2)
end 
SKA Traktor
4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
Monday, 20 February
end 
Avangard Barys
4:3 (1:0, 2:2, 1:1)
end 
Neftekhimik Sochi
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
end 
Vityaz Severstal
2:3 (0:1, 2:0, 0:2)
end 
Spartak Metallurg Mg
4:2 (1:1, 0:0, 3:1)
end 
CSKA Torpedo
8:3 (3:1, 2:0, 3:2)
Tuesday, 21 February
end 
Dinamo Mn Traktor
2:3 SO (0:2, 12:0, 1:0, 0:0, 0:2)
end 
SKA Kunlun Red Star
7:2 (2:0, 3:1, 2:1)
Wednesday, 22 February
end 
Sibir Barys
4:2 (3:0, 0:2, 1:0)
end 
Avangard Lokomotiv
4:3 OT (1:0, 0:3, 2:0, 1:0)
end 
Avtomobilist Salavat Yulaev
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
end 
Neftekhimik Metallurg Mg
4:3 OT (1:2, 0:1, 2:0, 1:0)
end 
Torpedo Severstal
2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
end 
Dynamo Msk Vityaz
4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
end 
Spartak CSKA
1:7 (0:1, 0:3, 1:3)
Thursday, 23 February
end 
Admiral Amur
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
end 
Sochi SKA
5:6 OT (2:1, 1:1, 2:3, 0:1)
Friday, 24 February
end 
Sibir Salavat Yulaev
1:3 (0:2, 1:1, 0:0)
end 
Avangard Torpedo
4:3 OT (1:1, 2:0, 0:2, 1:0)
end 
Avtomobilist Traktor
1:5 (0:2, 0:2, 1:1)
end 
Barys Lokomotiv
3:5 (1:2, 1:2, 1:1)
end 
Neftekhimik Kunlun Red Star
7:0 (0:0, 3:0, 4:0)
end 
Sochi Severstal
4:3 (1:1, 1:0, 2:2)
end 
Ak Bars Metallurg Mg
3:6 (1:1, 1:3, 1:2)
end 
CSKA Dynamo Msk
5:4 OT (0:2, 1:1, 3:1, 1:0)
Saturday, 25 February
end 
Amur Admiral
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
end 
Vityaz Dinamo Mn
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Sunday, 26 February
end 
Sibir Avtomobilist
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
end 
Traktor Torpedo
6:2 (2:1, 1:03:1)
end 
Metallurg Mg Salavat Yulaev
1:2 SO (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1)
end 
Severstal CSKA
6:4 (2:2, 3:1, 1:1)
end 
Sochi Kunlun Red Star
5:3 (4:1, 1:0, 0:2)
end 
Ak Bars Avangard
3:2 OT (0:0, 2:2, 0:0, 1:0)
end 
Dynamo Msk Spartak
4:2 (2:0, 1:1, 1:1)

Schedule and Games scores. 2022-23 season Kontinental Hockey League (KHL) Championship.

Subscribe:
Time Zone   Contact Us
Pribalt.info 2005-2023